سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در ساری بن

ساری بن رعایت اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران ار در اولویت خود دارد و از اطلاعات کاربران به هیچ عنوان سواستفاده و یا استفاده های تبلیغاتی نخواهد کرد. اطلاعات شما ممکن است در موارد زیر و با تعامل شما استفاده گردد :

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در ساری بن مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار ما قرار می دهید.
شما پس از ورود کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ساری بن خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در ساری بن نخواهد بود.
ساری بن اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا تحویه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر از ساری بن قرار نخواهد گرفت.
ساری بن اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت ساری بن وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

ساری بن دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های ساری بن نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

لغو خبرنامه

برای لغو دریافت خبرنامه کافیست یکی از خبرنامه‌های روزانه ما را دریافت نمایید و در انتهای ایمیل لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه را بزنید. توجه داشته باشید که در صورت علاقه به دریافت مجدد بایستی به تیم پشتییبانی ما به آدرس support@saribon.com ایمیل زده شود و با پرکردن ایمیل در فیلد مربوط به عضویت این کار انجام نخواهد شد

با ما با مشخصات زیر تماس بگیرید

ایمیل: support@saribon.com
آدرس: مازندران، ساری، خیابان قارن، قارن 16، ساختمان وکیل، توسان فناوری پارس
تلفن تماس: 34015 011( خط ویژه )